2 راز مهم عکاسی در بهترین آتلیه کودک تهران

2 راز مهم عکاسی در بهترین آتلیه کودک تهران

بهترین اتلیه کودک تهران کجاست؟ آیا می دانید چه ترفند هایی برای عکاسی کودک اهمیت دارد؟

در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با برخی راز های عکاسی در بهترین آتلیه کودک تهران آشنا کنیم.

راز های عکاسی از کودکان

آیا نمی توانید از فرزندتان عکس بگیرید؟ آیا عکاسی با کودکان برایتان سخت است؟ چطور می توان ازکودکان عکس های زیبا و جذابی گرفت؟

انتخاب فضای مناسب برای عکاسی

درست است که کودک سوژه اصلی عکس است اما باید در فشایی مناسب این کار انجام شود. برای اینکه محیط مناسبی را برای عکاسی فراهم کنید لازم است تا از طرح ها و رنگ های جذاب و کودکانه استفاده کنید. همچنین استفاده از فضای بیرون نیز می تواند یکی بسیار موثر باشد عکاسی از کودکان در جنگل و یا لب ساحل و یا حتی در پارک ها و زمین های بازی می تواند از بهترین لوکیشن ها برای عکاسی باشد. البته اگر قصد عکاسی از نوزادان را دارید بهتر است تا در فضای بسته این کار را انجام دهید و با فراهم کردن دکوراسیونی جذاب این لوکیشن را آماده کنید. استفاده از دکوراسیون شیک جذاب به اندازه استفاده از نور مناسب در عکس ها بسیار با اهمیت است.

عکاسی

عکاسی با نور طبیعی

یک نور خوب و کافی می تواند در زیبایی عکس بسیار موثر باشد. اگر یک لوکیشن را با نور های مختلف عکاسی کنید نتیجه های کاملا متفاوتی را برای شما به همراه خواهد داشت.

استفاده از چه نور هایی برای عکاسی کودک مناسب تر است؟ عکاسی در روز و نور طبیعی یکی از بهترین گزینه های باشد. ساعت عکاسی بسیار مهم است چرا که نور خورشید در ساعات مختلف روز متفاوت خواهد بود بهتر است زمان مناسبی را برای عکاسی کودک انتخاب کنید.

تلائلو آفتاب و نور طبیعی روی صورت کودک می تواند عکس ها را بسیار زیبا تر و جذاب تر کند.

برای عکاسی در بهترین آتلیه کودک تهران با کارشناسان ما در تماس باشید.